Automobilių nuoma Panevėžyje

Nėra mokesčių ir geriausios kainos ekonomikai, prabangūs, 7-9 vietovės ir daugiau
https://static.digitaltravelcdn.com/bucket/og31g9k/panevezys.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Apžvalgos 55,431 • Puiku
apžvalgos 4.5 stars
Nemokamas atšaukimas ir nėra paslėptų išlaidų
24 val. Per parą ir tiesioginį pokalbį
Greiti ir saugūs mokėjimo būdai
Nulinės komisijos kortelės mokėjimuose

Palyginkite ir sutaupykite automobilio nuomai Panevėžyje

Panevėžys – miestas šiaurės Lietuvoje, vienas didžiųjų Lietuvos miestų. Panevėžio apskrityje esančias lankytinas vietas: dvarus, muziejus, pilis, bokštus ir kt. galite aplankyti pasinaudoję GoCarRental automobilių nuomos paslaugomis. Su išsinuomotu automobiliu nuvyksite nuo vieno objekto prie kito daug greičiau negu viešuoju transportu. 2 km atstumu į pietvakarius nuo Panevėžio miesto centro yra Panevėžio aerodromas.

Ką verta pamatyti ir nuveikti Panevėžyje

Panevėžio centre, kairiajame Nevėžio krante yra Panevėžio Kristaus Karaliaus katedra, mieste yra daug muziejų, dvarų, teatrų, pramogų. Panevėžio viešąjį transportą sudaro autobusai bei jų maršrutų tinklas mieste ir už jo ribų. Tačiau yra ir kitų būdų keliauti po miestą ir už jo esančias apylikes. Pavyzdžiui, galite išsinuomoti automobilį su GoCarRental ir taip savarankiškai aplankyti Panevėžio lankytinas vietas bei papramogauti mieste. Panevėžyje veikia skraidymo mokykla "Žmogus paukštis", kartingai, Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, žirgynas „Pas Vaidą“. Suplanuokite kelionę ir keliaukitę rinkti įspūdžių!

Top 3 lankytinos vietos Panevėžyje

  • Lėktuvų muziejus
  • Pojūčių takas
  • Bakainių piliakalnis

Važinėkitės aplink Panevėžį

Panevėžys yra labai geroje geografinėje dalyje, todėl yra svarbių kelių, kuriais galima pasiekti Vilnių, Kauną, Palangą, Klaipėda, Šiaulius ir kitus Lietuvos bei užsienio miestus. Ką galite padaryti tiek nuosavu, tiek nuomojamu automobiliu. Jeigu keliausite Panevėžio kraštiniu keliu galite nuvykti iki Anykščių. Anykščiuose yra labai daug vietų vertų Jūsų kelionės – medžių lajų takas, labirintų parkas, Puntuko akmuo bei daug muziejų ir kitokių įdomių vietų.

Atraskite naujausius automobilio nuomos pasiūlymus

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį