orlando.png

ORLANDO automobilių nuoma

Nemokamas atšaukimas ir nėra paslėptų išlaidų
24 val. Per parą ir tiesioginį pokalbį
Greiti ir saugūs mokėjimo būdai
Nulinės komisijos kortelės mokėjimuose

Automobilių nuoma su ORLANDO

Orlando Rent a Car yra viena iš įmonių, kurią galite pasirinkti dėka gocarrental.lt — paieškos sistemos, leidžiančios nuomotis transporto priemones visame pasaulyje, renkantis tarp verslo ir alternatyvių sprendimų vartotojų klientams. Ši automobilių nuomos kompanija buvo įkurta 1976 metais ir yra vienas iš pagrindinių atskaitos taškų tiems, kurie nori išsinuomoti automobilį Kanarų salose.

Grupė šiuo metu yra labai populiari tarp vartotojų ir turi apie 3000 automobilių parką. Nuomos kaina apima neribotą ridą, bet ir privalomąjį draudimą. Norėdami išsinuomoti automobilį su Orlando Rent a Car turite būti vyresnis nei 21 metų ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą bent vienerius metus.

Į kainą taip pat įskaičiuotas draudimas su pertekliumi, kuris priklausomai nuo transporto priemonės tipo svyruoja nuo 542 iki 1083 pundų. Norint vairuoti automobilį skirtingose salose, Orlando Rent a Car reikalingas 75 eurų priedas.

Orlando Rent a Car parkas

Orlando Rent a Car yra automobilių nuomos kompanija, turinti maždaug 3000 transporto priemonių parką. Nuomojami automobiliai skirstomi į kelias grupes. Kiekvienas iš jų pažymėtas abėcėlės raide. Norint pateikti konkretų pavyzdį, verta prisiminti, kad “Orlando Rent a Car” parke yra tokios transporto priemonės kaip “Renault Clio” ir “Renault Twingo”.

Aptariama automobilių nuomos kompanija taip pat suteikia vartotojams prieinamus “VW 3p Polo” ir “Ford Fiesta”. Orlando Rent a Car parke taip pat galima rinktis “Renault”, “Golf” ir “Skoda”. Akivaizdu, kad tiek automobiliai, tiek furgonai yra prieinami, sprendimai tinkantys tiems, kurie turi verslo poreikių ar atostogauja su didele šeima nenorėdami atsisakyti komforto.

Pasauliniai ORLANDO reitingai

ORLANDO yra 4 vietose. Remiantis vietinėmis apžvalgomis, vidutinis klientų įvertinimo balas yra 8.1/10.

Customer Klientų įvertinimas

ORLANDO

8.1/10

Average Wait Minutes Vidutinis laukimo laikas yra 19 minutės

7.7 /10 Bendra vertė už pinigus
8.3 /10 Automobilio švarumas
7.7 /10 Paslauga nuomos stalelyje
7.6 /10 Automobilių nuoma Pick-up procesas
8.3 /10 Automobilių nuomos procesas