Palyginkite pigią automobilių nuomą Klaipėdoje

Nėra mokesčių ir geriausios kainos ekonomikai, prabangūs, 7-9 vietovės ir daugiau
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/klaipedoje.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Apžvalgos 55,431 • Puiku
apžvalgos 4.5 stars
Nemokamas atšaukimas ir nėra paslėptų išlaidų
24 val. Per parą ir tiesioginį pokalbį
Greiti ir saugūs mokėjimo būdai
Nulinės komisijos kortelės mokėjimuose

Informacija apie Klaipėdoje automobilių nuomą

Palyginkite ir sutaupykite automobilio nuomai Klaipėdoje

Klaipėda – Lietuvos uostamiestis ir seniausias šalies miestas. Klaipėdoje yra unikalus jūrų muziejus ir delfinariumas. Šiauriau Klaipėdos išlikusios natūralios kopos, veda pėsčiųjų ir dviračių takai į Palangą. Klaipėdos senamiestis – seniausia istorinė miesto dalis išsiskiria iš kitų Lietuvos senamiesčių savo kompaktiškumu bei vokiškosios, skandinaviškosios architektūros gausa. Greitaisiais keleiviniais traukiniais iš Klaipėdos galima nuvykti į Kretingą, Plungę, Telšius, Šiaulius, Radviliškį, Kėdainius, Jonavą, Kaišiadoris, Vilnių. Veikia Klaipėdos aerouostas. Taip pat yra galimybė su GoCarRental pagalba išsinuomoti automobilį, kad ne tik apžiūrėti apylinkes, bet ir nukeliauti ir į kitus miestus.

Ką verta pamatyti ir nuveikti Klaipėdoje

Klaipėdoje šiuo metu veikia 36 autobusų maršrutai, bet galima automobilį išsinuomoti. GoCarRental siūlo automobilių nuomą – paprastą ir patogų būdą neapsunkinti savo kelionės. Pačiame mieste, kaip ir jo rajonuose tikrai yra nemažai lankytinų vietų, kurias verta aplankyti. Klaipėdoje yra unikalus jūrų muziejus ir delfinariumas. Toliau yra Dinozaurų parkas įsikūręs šalia „Radailių dvaro“ ant didelio tvenkinio kranto, 7 km nuo Klaipėdos. Dinozaurų parke yra net keturiasdešimt natūralaus dydžio dinozaurų muliažų. Iki parko atvykti daug patogiau savarankiškai. Su GoCarRental automobilių galima nuvykti ir į Drėnavos apžvalgos bokštą arba tiesiog pasigrožėti Klaipėdos pastatų architektūra, senamiesčiu ir kitomis miesto grožybėmis.

Top 3 lankytinos vietos Klaipėdoje

  • Dinozaurų parkas
  • Apžvalgos bokštas Drėvernoje
  • I. Navidansko botanikos parkas

Važinėkitės aplink Klaipėdą

Nuo sostinės Vilniaus Klaipėda nutolusi 311 km į šiaurės vakarus. Netoli Klaipėdos yra Palanga - tikras poilsiautojų traukos centras. Palanga yra Lietuvos miestas prie Baltijos jūros, 25 km į šiaurę nuo Klaipėdos. Keliu iš Klaipėdos galima pasiekti Šilutę ir Panemunės miestus.

Atraskite naujausius automobilio nuomos pasiūlymus

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį