Palyginkite pigią automobilių nuomą Kaune

Nėra mokesčių ir geriausios kainos ekonomikai, prabangūs, 7-9 vietovės ir daugiau
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/kaune.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Apžvalgos 55,431 • Puiku
apžvalgos 4.5 stars
Nemokamas atšaukimas ir nėra paslėptų išlaidų
24 val. Per parą ir tiesioginį pokalbį
Greiti ir saugūs mokėjimo būdai
Nulinės komisijos kortelės mokėjimuose

Informacija apie Kaune automobilių nuomą

Palyginkite ir sutaupykite automobilio nuomai Kaune

Kaunas – svarbus kultūros centras ir antrasis pagal dydį miestas Lietuvos centrinėje dalyje. Kauno senamiestis laikomas sieniausia miesto dalimi. Naujamiestis su Laisvės alėja yra tapę miesto centru ir puikiomis vietomis pailsieti bei apsipirkti. Kaune daug lankytinų vietų, maitinimo įstaigų, parduotuvių, pramogų ir vyksta įvairūs renginiai. Nors mieste važinėja autobusai, troleibusai, taksi, yra ir kiti keliavimo būdai - galite išsinuomoti automobilį su GoCarRental. Automobilio nuoma patogiausias būdas nukeliauti kur jums reikia iš Tarptautinio Kauno oro uosto, geležinkelio arba autobusų stoties. Miestas nėra mažas, o su GoCarRental savarankiškai suorganizuosite patogią kelionę iki reikiamos vietos.

Ką verta pamatyti ir nuveikti Kaune

Suplanuoti kelionę po Kauną patartina iš anksto. Buvusi Lietuvos laikinoji sostinė tikrai turi ką pasiūlyti ir parodyti, o aplankyti visas vietas patogiausia ir greičiausia nuosavu arba nuomojamu automobiliu. GoCarRental teikia automobilių nuomos paslaugas Lietuvos miestuose, pasinaudojus šią paslauga pamatysite visą miestą be problemų. Ką vertą aplankyti? Kaune veikia įdomūs technikos paveldo objektai – Žaliakalnio ir Aleksoto keltuvai. Pasikėlus ant Aleksoto kalno, kaip ir nuo Prisikėlimo bažnyčios, atsiveria puikios Kauno panoramos. Kaune yra keturi saulės laikrodžiai – ant Pažaislio bažnyčios, VUKHF pastato, dar dveji – Kauno technologijos universiteto teritorijoje. Galite aplankyti muziejus, parkus bei aukščiausią jūrinį akvariumą Baltijos šalyse.

Top 3 lankytinos vietos Kaune

  • Kauno rotušė
  • Kauno pilis
  • Lietuvos zoologijos sodas

Važinėkitės aplink Kauną

Dėl patogios geografinės padėties Kaunas yra sujungtas automobilių keliais su kitais svarbiausiais Lietuvos ir užsienio valstybių centrais. Galite su išnuomotu GoCarRental automobiliu nesunkiai pasiekti ir kitus miestus - Vilnių, Klaipėda, Marijampolę.

Atraskite naujausius automobilio nuomos pasiūlymus

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį