Dažniausiai užduodami klausimai

Kai nuomojatės su GoCarRental, iš tikrųjų, tai neturite užsakyti konkretų automobilį, bet transporto priemonės kategoriją. Tada, kai eisite pasiimti savo automobilį, dažniausiai bus pasiūlyta pasirinkti automobilių iš pasirinktos kategorijos pasiūlos. Jei 100% norite konkretaus automobilio, turėsite pateikti šį prašymą tiesiogiai nuomos kompanijai, kai Jūsų užsakymas buvo padarytas. Jie bus laimingi galėdami Jums padėti – tačiau tai priklausys nuo prieinamumo Jūsų atsiėmimo vietoje. Jei tikslaus prekės ženklo ir modelo transporto priemonės, kurią matėte užsakymo metu nėra, gausite lygiavertę alternatyvą.

Daugeliu atvejų, nuomojamais automobiliais gali būti važinėjama ir už šalies ribų. Daugiau informacijos galima rasti Nuomos sąlygose paieškos rezultatų puslapyje.

Kaip atlikti užsakymą per GoCarRental, Jūsų rezervacija bus pateikta nuomos kompanijai, kurią pasirinkote. Kai užsakymas bus patvirtintas, gausite tai patvirtinantį laišką, įskaitant Jūsų nuomos kuponą – informaciją gausite per kelias valandas. Jums reikės atsiųsto kupono pasiimant automobilį. Jei negavote kupono, susisiekite su mumis.

Galite naudoti keletą mokėjimo metodų užsakant automobilį, tačiau šiuo metu jums reikia pateikti kreditinę kortelę, kai pasiimate automobilį. Jei nepateiksite kreditinės kortelės nuomos registratūroje, automobilių nuomos kompanija pasilieka teisę nepristatyti automobilio ir tokiu atveju GoCarRental negali būti laikoma už tai atsakinga.

Rezervacijai, galite naudoti įvairių kreditinių ir debetinių kortelių tipus. Deja, mes neprisiimame mokėjimų American Express kortele, tačiau, kai reikės pateikti kredito kortelę, automobilių nuomos registratūroje - jie gali priimti American Express kortelę. Automobilių nuomos agentai reikalauja, kad kredito kortelę būtų vairuotojo vardu. Taip yra todėl, kad reikalingas užstatas, kuris yra neliečiamas tol, kol automobilis yra grąžinamas. Tam tikrose šalyse reikalingos dvi kredito kortelės, jei nuomojama didesnė transporto priemonė grupei žmonių. Visada patikrinkite, kad kredito kortelėje yra pakankamai kredito, kai atsiimate automobilį. Patvirtinta suma iš esmės atitinka draudimo ir kuro kainą, bet skiriasi priklausomai nuo transporto priemonės dydžio, vairuotojo amžiaus, nuomos agento, nuomos trukmės ir transporto priemonės traukos. Jei nepateiksite kredito kortelės, kai paimsite automobilį, nebus galimybės gauti grąžinamąją išmoką. Todėl įsitikinkite, kad atsinešėte kreditinę kortelę!

Nuomos kaina bus nurodyta mūsų svetainėje. Kai kuriais nuomos atvejais, turėsite sumokėti užstatą, o likusią dalį kai pasiimsite automobilį – kiti reikalauja visiško išankstinio apmokėjimo.

Šiuo atveju kredito kortelės savininkas privalo užsiregistruoti kaip pagrindinis vairuotojas net jei nevairuoja automobilio ir turės pridėti papildomą vairuotoją, ją ar jį kas padės vairuoti. Tuo atveju, jei savininkas neturės galiojančio vairuotojo pažymėjimą, automobilis nebus suteiktas, nes toks scenarijus nėra suderinamas su nuomos sąlygomis.

Jei norite keisti ar panaikinti užsakymą, tiesiog įveskite naujus duomenis Mano užsakymo valdymas skyriuje. Jei reikia tolimesnės pagalbos, prašome su mumis susisiekti.

Prašome susisiekti su gamintoju, kuris suteikia automobilį.Rasite kontaktinę informaciją kvite ir / arba Jūsų nuomos sutartyje. Jūs turite nedelsiant informuoti nuomos agentą apie visus nelaimingus atsitikimus. Atsižvelgiant į nelaimingą atsitikimą - Jums reikia elgtis: - Gaukite visą informaciją apie į avariją irgi patekusius asmenis, taip pat galimus liudytojus. - Suteikite automobilių nuomos agentui visą informaciją dėl įvykusio incidento. - Nedelsdami informuokite institucijas, jeigu trečioji šalis turi būti tiriama arba žalos atveju. - Nepalikite automobilio neatsižvelgdami į tinkamas atsargumo priemones. - Už nuostolius nuomos metu, jei automobilis po avarijos - grąžinamoji išmoka neteikiama.

Su GoCarRental nėra amžiaus ribos, paslaugos teikiamos, jeigu turite vairavimo teises bent 1 metus. Jauniems vairuotojams taikomas papildomas mokestis, kuris yra neįskaičiuotas į bendrą sumą užsakymo metu naudojant GoCarRental, bet yra nurodytas Nuomos sąlygose. Suma turi būti sumokėta automobilių nuomos biure automobilio paėmimo metu.

Papildomas vairuotojas gali būti įtrauktas registracijos metu automobilių nuomos punkte. Visi papildomi vairuotojai turi dalyvauti paimant automobilį ir turi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą - norint pasirašyti nuomos sutartį. Atkreipkite dėmesį, kad visi papildomi priedai ir papildomi vairuotojai vykdo apmokėjimą nuomos biure prieš pasiimant automobilį.

Atsižvelgiant į draudimo polisus, reljefas sudaro apdraustojo kompensaciją už žalą, patirtą trečiosioms šalims - ieškinio atveju. Suma gali svyruoti nuo 200 iki 1600 eurų priklausomai nuo automobilio tipo, galimybės ir sąlygos priklauso nuo nuomos punkto. Ši išimtis gali būti visiškai sugriauta pasirašant papildomą draudimo polisą kaip Zero Ga, kurį siūlo GoCarRental arba kurį siūlo nuomos agentūra, tačiau pastaroji yra žymiai mažiau patoi nei Zero Gap.

- Kėdutė tinka kūdikiams iki 13 kg (rekomenduojama kūdikiams nuo 12 mėnesių) - Mažylio kėdutė tinka nuo 9 iki 18kg (rekomenduojama vaikams nuo 9 mėnesių iki 4 metų).

Vairuotojai privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą mažiausiai 1 metų / s, ir neturi turėti sunkių kelių eismo taisyklių pažeidimų. Jei vairuotojo pažymėjimas yra ne su lotyniškomis raidėmi (pvz. arabų, graikų, rusų ar kinų kalba), jiems reikės galiojančio tarptautinio vairuotojo pažymėjimo (IDL International Driving License). Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas turi būti pateikiamas kartu su originaliu vairuotojo pažymėjimu.

Kai atvyksite pasiimti savo automobilį, jūs turite pateikti atspausdintą kvitą. Jei neturėsi su savimi kvito, gali tekti mokėti papildomus mokesčius, o mes negalėsime pateikti grąžinamąją išmoką. Prašome, kad nepasitikėtumėte, kad galite atnešti elektroninį kvito variantą telephone arba planšeteje - įsitikinkite, kad atsispausdinote savo kvitą, atneškite jį su savimi ir saugiai laikykite.