Automobilių nuoma Alytuje

Nėra mokesčių ir geriausios kainos ekonomikai, prabangūs, 7-9 vietovės ir daugiau
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/alytuje.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Apžvalgos 55,431 • Puiku
apžvalgos 4.5 stars
Nemokamas atšaukimas ir nėra paslėptų išlaidų
24 val. Per parą ir tiesioginį pokalbį
Greiti ir saugūs mokėjimo būdai
Nulinės komisijos kortelės mokėjimuose

Palyginkite ir sutaupykite automobilio nuomai Alytuje

Alytus – šeštasis Lietuvos miestas pagal užimamą teritoriją. Per miestą teka ilgiausia Lietuvos upė Nemunas. Vakarinėje Alytaus dalyje yra geležinkelio stotis. Viešąjį transportą Alytuje šiuo metu sudaro miesto maršrutiniai mikroautobusai bei priemiestiniai ir tarpmiestiniai autobusai, tačiau yra galimybė išsinuomoti automobilį už priimtiną kainą su GoCarRental. Kartu su automobilio nuoma suteikiate sau laisvę pažinti šį miestą savarankiškai ir pamatyti gražiausius Alytaus kampelius. GoCarRental ne tik puikus būdas sutaupyti, bet ir susiorganizuoti kelionę be rūpesčių!

Ką verta pamatyti ir nuveikti Alytuje

Alytuje aplankyti visas vietas ir objektus yra papraščiau nuosavu arba išsinuomotu automobiliu. Per Alytaus miestą tekantis Nemunas dalija jį į dvi dalis. Tad, keliaujant tiek aplankyti Rotušės aikštę, tiek Žuvinto biosferos rezervatą reikia sugaišti šiek tiek laiko. Su išnuomotu automobiliu kelionė bus kur kas trumpesnė. Su GoCarRental automobilių nuoma sutaupysite laiko pramogoms. Pavyzdžiui, sutaupytą laiką galėsite skirti, kad pasinaudoti Alytaus aeroklubo siūlomomis paslaugomis, t.y. pasimėgauti akrobatiniu skrydžiu lėktuvu arba pamatyti apylinkes iš paukščio skrydžio. Galėsite nuvažiuoti aplankyti žirgynus ir pajodinėti.

Top 3 lankytinos vietos Alytuje

  • Memorialas „Nurimęs varpas“
  • Punios piliakalnis
  • Raižių mečetė

Važinėkitės aplink Alytų

Atstumai tarp Lietuvos miestų yra maži, tad su GoCarRental automobilių galėsite aplankyti šalią Alytaus esančias apylinkes bei kitus miestelius ir miestus. Galėsite nuvykti į Birštoną už vos 23 km nuo Alytaus. Birštonas yra Lietuvos kurortinis miestas kur įsikūrę prabangūs restorai ir kavinės. Naudžiūnų ir Siponių miškuose gausu grybų, uogų, atsiveria vaizdingi kraštovaizdžiai į Prienų šilą ir Nemuną. Siponyse galima aplankyti Siponių dvaro likučius. Išnuomotas automobilis leis jums nuo taško A nukeliauti iki taško B be didesnių pastangų.

Atraskite naujausius automobilio nuomos pasiūlymus

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį